Speedo Says...

המדריך לבחירת המשקפת המנצחת

המדריך לבחירת המשקפת המנצחת
למשקפת תפקיד מכריע בשיפור הטכניקה. שחייה עם משקפת מתאימה מאפשרת לך לשחות בנוחות מקסימלית ולמקד את תנועות הגוף בברכיה ובים. על מנת לשדרג את אימון השחייה שלך, כתבנו עבורך מדריך לבחירת המשקפת הנכונה. המדריך יסייע לך לבחור את סוג הטכנולוגיה, העדשה ומבנה המשקפת המתאימים ביותר עבור השחייה שלך.

שלב א’: הגדרת מטרות השחייה

על מנת לבחור את המשקפת הנכונה בשלב הראשון נגדיר את מטרות השחייה. הגדרה זו תאפשר להתאים את הטכנולוגיות המתאימות לסגנון השחייה מבין המגוון הרחב של הטכנולוגיות אותן פתחנו במיוחד בשבילך.

משקפות עבור שחייה תחרותית

אם אתם שחיינים תחרותיים ומטרת האימון שלכם היא לשפר את ההישגים לקראת התחרות הקרובה, בחירת המשקפת המתאימה עבורכם היא שלב קריטי שעשוי לקבוע באיזה מקום תעמדו על הפודיום. אלו הדברים שאתם חייבים במשקפת הבאה שלכם רגע לפני שאתם נכנסים לתחרות:

ראייה רחבה

היכולת לראות בצורה היקפית היא גורם חיוני במהלך השחייה התחרותית. הצורך לראות את המתחרים לאורך כל שלבי התחרות, מבלי לבזבז כל אנרגיה על תנועות ראש מיותרות מחייב את השחיינים התחרותיים להצטייד בעדשות הידרוסקופיות. מטרת עדשות אלו היא להעניק זווית ראייה רחבה והיקפית של 180 מעלות.

טכנולוגיה למניעת דליפת מים

אחת הבעיות המסיחות ביותר במהלך שחייה חשובה, הן בשלב האימונים והן בתחרות עצמה, היא דליפת מים מתחת לעדשת המשקפת. בעיה זו עשויה להיפתר בבחירת רצועות מתאימות למבנה הפנים. המשקפות של ספידו כוללות טכנולוגיות מתקדמות שפותחו על מנת למנוע דליפות מים במהלך השחייה. טכנולוגיית ה-IQfit הבאה לידי ביטוי בעיצוב המשקפת ובהתאמת הרצועות מאפשרת התאמה מיטבית למבנה הפנים של השחיינים התחרותיים.

ההמלצות של ספידו

משקפות מקטגוריית ה-Fastskin:

לרכישת משקפת מקולקציית ה- Fastskin לחצו כאן.

משקפות עבור אימונים

אם אתם שחיינים המתאמנים בבריכה לעתים קרובות והשחייה היא חלק בלתי נפרד משגרת האימונים השבועית שלכם, נוחות המשקפת, מבנה העדשה וצבעה הם פרמטרים חשובים שחשוב לקחת אותם בחשבון. אלו הדברים שאתם חייבים במשקפת הבאה שלכם רגע לפני שאתם קופצים לבריכה:

עדשה נגד אדים:

השהייה הארוכה בברכה מחייבת את עדשות המשקפת להישאר נקיות ללא אדים. זו הסיבה שכל המשקפות שלנו כוללות עדשות עם ציפוי מיוחד המגן מפני אדים במהלך השחייה. 

נוחות היא שם המשחק

בכדי לשפר את הטכניקה ולהתמקד בתנועות השחייה במים על המשקפת שאנו עונדים להתאים לארובת העין באופן מופתי. טכנולוגיית ה-Biofuse שפיתחנו במעבדות החברה הן שם נרדף למילה נוחות. המשקפות תחת קטגוריה זו, עשויות מחומר ייחודי רך דמוי ג’ל, המאפשר למשקפת להימתח סביב הפנים והאף בהתאמה נוחה ופשוטה. המסגרת החיצונית הגמישה מתאימה באופן מופתי ובעדינות לקווי הפנים, בעוד שהמסגרת הפנימית הקשיחה (העטופה בחומר דמוי ג’ל רך) מבטיחה שהמשקפת תעניק את התמיכה הנכונה במהלך השחייה ותשמור על צורתה. 

ההמלצות של ספידו:

משקפות בטכנולוגיית ה-BioFuse:

לרכישת משקפת מקולקציית ה-BioFuse לחצו כאן.

משקפות הפרמיום V-CLASS:

לרכישת משקפת מקולקציית ה- V-CLASS לחצו כאן.

משקפות עבור שחייה במים פתוחים

שחייה במים פתוחים מחייבת את הספורטאים לענוד משקפת חזקה ונוחה שתעמוד בתנאי הים ותאפשר קפיצה למים ללא כל חשש. אלו הם הדברים שאתם חייבים לקחת בחשבון רגע לפני הקפיצה לים הגדול

ראייה רחבה:

המעבר משחייה בבריכה לשחייה בים הפתוח מחייב את השחיינים להתמצות טוב יותר במרחב. לכן עדשה רחבה היא גורם מפתח בבחירת המשקפת הבאה שלכם לאימון המים פתוחים הקרוב. העדשה הרחבה מאפשרת לשחיין לבחון את השטח ולראות את הפרטנרים במבנה השחייה באופן מיטבי בכל רגע נתון. 

עדשה נגד אדים:

השהייה הארוכה בים מחייבת את עדשות המשקפת להישאר נקיות ללא אדים. זו הסיבה שכל המשקפות שלנו כוללות עדשות עם ציפוי מיוחד המגן מפני אדים במהלך השחייה. 

הגנה מפני UV:

החשיפה לקרני ה-UV, בתנאי אקלים טבעיים, מחייבת את הספורטאים להגן על עצמם כראוי. זו הסיבה שקולקציית המשקפות שלנו כוללת הגנה מיוחדת מפני קרני ה-UV. הגנה המסייעת לשחות למרחקים ארוכים ללא כל חשש מפגיעה בבריאות. 

טכנולוגיה למניעת דליפת מים

אחת הבעיות המסיחות ביותר במהלך שחייה חשובה, הן בשלב האימונים והן בתחרות עצמה, היא דליפת מים מתחת לעדשת המשקפת. בעיה זו עשויה להיפתר בבחירת רצועות מתאימות למבנה הפנים. המשקפות של ספידו כוללות טכנולוגיות מתקדמות שפותחו על מנת למנוע דליפות מים במהלך השחייה. טכנולוגיית ה-IQfit הבאה לידי ביטוי בעיצוב המשקפת ובהתאמת הרצועות מאפשרת התאמה מיטבית למבנה הפנים של השחיינים התחרותיים

ההמלצות של ספידו:

משקפת ה-AquaPulse Max 2:

לרכישת משקפת מקולקציית ה- AquaPulse Max 2 לחצו כאן.

משקפות הפרמיום V-CLASS:

לרכישת משקפת מקולקציית ה- V-CLASS לחצו כאן.

שלב ב’: מיקום השחייה

למקום בו אנו שוחים חלק מרכזי בבחירת המשקפת הנכונה. התאמת סוג עדשת המשקפת למיקום השחייה יאפשר לכם ליהנות מאימון מוצלח יותר. אלו הדברים שאתם חייבים לדעת רגע לפני הקפיצה לאימון הבא:

עדשות מראה ועדשות כהות:

משקפות עם עדשות מראה ועדשות כהות מצוינות לשחייה בתנאי אקלים טבעיים. כלומר, בריכות שחייה לא מקורות או ים פתוח. עדשות המראה מעניקות סינון מיטבי ומאפשרות לווסת את עוצמת האור ולהפחית את עוצמת הבוהק מן השמש. עדות אלו מספקות בירות טובה יורת במים טבעיים מאשר עדשות רגילות ומשפרות את תפיסת העומק במים.

עדשות בהירות:

משקפות עם עדשות בהירות מתאימות לאימון בברכות מקורות. העדשות הבהירות מאפשרות לשחיין שדה ראייה נקי וצלול ללא התערבות בוויסות האור.