Speedo Says...

המדריך לבחירת המשקפת המנצחת

המדריך לבחירת המשקפת המנצחת

אז החלטתם שאתם צריכים משקפת חדשה, אבל עכשיו אתם עומדים בפני שפע של אפשרויות. אל תיבהלו מהמגוון הקיים. במדריך זה נסקור את כל מה שאתם צריכים לדעת רגע לפני הקפיצה למים עם המשקפת החדשה שלכם.

אז איך אני בוחר/ת את המשקפת הבאה שלי?

כנקודת התחלה צריך להבין לאיזה צורך ספציפי אתם עתידים לרכוש את המשקפת. האם בשביל שחיית כושר, אימונים, תחרויות? או אולי בשביל הקפיצה הבא שלכם למים בחופשה הקרובה. כמובן שגם למיקום השחייה תפקיד משמעותי בבחירת המשקפת. האם השחייה היא בבריכה מקורה, פתוחה או אולי אתם שוחים במים פתוחים.

תחרות:

במידה ואתם מבקשים לעמוד על הפודיום – משקפות ממשפחת ה- Fastskin הם מצויינות עבורכם.

לכל משקפות התחרויות לחצו כאן


אימון:

במידה ואתם מבקשים לקפוץ למים לאימון נוסף לחיזוק שרירי הליבה, הגמישות או סיבולת לב הריאה – אנחנו ממליצים גם על משקפות בטכנולוגיית ה- Biofuse שמעניקה נוחות מקסימלית וגם על משקפות בטכנולוגיית ה-IQfit שיוצרת התאמה מושלמת למבנה הפנים.

לכל משקפות האימון לחצו כאן


מים פתוחים:

במידה ואתם מבקשים לקפוץ לשחייה בים הפתוח, חשוב מאוד לקחת בחשבון את מרחב הראייה שמעניקה לך המשקפת. משקפות עם זוויות ראייה רחבות יאפשרו לכם להתמצא יותר בקלות במים. בנוסף, בשל הבוהק הקיים בשחייה בתנאי חוץ אנחנו ממליצים על משקפת עם עדשות מראה או עדשות כהות.

למשקפות מים פתוחים


אז איך אני יודע/ת כיצד לבחור את המשקפת המנצחת?

נסו כמה זוגות כדי לקבוע את ההתאמה המתאימה לך ביותר. אזורי המפתח שיש להתמקד בהם הם סביב ארובת העין ולרוחב האף – לחלק מהמשקפיים יש גשרי אף מתכווננים או מתחלפים כדי לאפשר התאמה אישית יותר, בעוד שאחרים עשויים מחומרים רכים יותר שמסתגלים לצורת הפנים שלך. החזקו בעדינות את המשקפיים לעיניכם ללא הרצועה, אם אתם חווה רמת שאיבה (ואקום) קצרה יש כאן לגמרי התאמה טובה. עם המשקפת המתאימה ביותר תרגישו שאיבה קלה ולחץ נוח ואחיד סביב העין.

לסיכום: משקפת מתאימה היא כזו שיוצרת ואקום (רמת שאיבה) סביב העין.

 

איזה צבע עדשה מתאימה לי?

ממשקפות עם עדשת מראה וכהה עד לעדשות שקופות, אנו מציעים מגוון סוגי עדשות כדי להתאים למגוון של סביבות ותנאי אור. אבל מה מתאים לך? הנה סקירה קצרה:

עדשות כהות – מציעות הגנה מעולה לבוהק והן מיועדות לתנאי אור ושמש ברמה גבוהה. אידיאלי לשחייה במים פתוחים, טריאתלון ובריכות מקורות מוארות.

עדשות מראה – מפחיתות את הבהירות ומציעות הגנה לסנוור. אידיאלי לשחייה במים פתוחים, ושחייה בתנאי שחייה חיצוניים דוגמת בריכות שחייה שאינן מקורות.

עדשות שקופות – מיועדות לספק ראות מרבית בתנאי תאורה חלשה. מתאים לשחייה בבריכות מקורות..

עדשות כחולות – אפשרות טובה לעדשה מסביב המספקת בוהק מופחת בתנאי בהיר. מתאים לשחייה בבריכות מקורות וחיצוניות..

 

אני מרכיב/ה משקפיים – האם אתם מציעים משקפת עם מספר?

בהחלט. יש לנו מגוון גדול של משקפי שחייה עם מספר ב-Speedo, על פני מגוון אפשרויות דיופטר, מ-1.5 עד -8.0.

לקולקציית המשקפות האופטיות

 

הרכבת המשקפת בצורה נכונה:

אנו ממליצים להתחיל בהחזקת העדשות צמודות לארובות העיניים עד שהן ממוקמות נכון. החזיקו אותם ביד אחת. לאחר מכן, משכו את רצועת המשקפיים למקומה, והתאימו מחדש את מיקום העדשה במידת הצורך. ההתאמה הטובה ביותר תעניק לכם לחץ אחיד נוח סביב העין ויניקה קלה.

 

אדים במשקפת? זו הסיבה:

התשובה המדעית היא שהאדים נוצרים כאשר אוויר חם פוגש את העדשות הקרות מהאוויר, וגורם לעיבוי. עם זאת, כל משקפי השחייה של Speedo כוללים טכנולוגיה נגד ערפל למניעת אדים, בין אם באמצעות ציפוי נגד אדים או באמצעות טכנולוגיה שהוספגה בעדשה במהלך בניית המשקפות. חשוב לא לשפשף את החלק הפנימי של העדשות שלכם מכיוון שזה יפגע בציפוי נגד האדים. גיל המשקפיים שלך יכול גם להיות גורם.

 

שמירה על המשקפת:

שמירה נאותה על המשקפת שלכם תעזור לכם להאריך את חייהם. הטיפים המובילים שלנו לשמירה על המשקפת שלכם הם:

  1. השתמשו בנרתיק או בקופסה של המשקפת איתה היא הגיעה. זה יעזור למנוע שריטות ונזקים אחרים שעלולים להתרחש כשהמשקפת מונחת חופשי בתיק השחייה שלכם.
  2. יש לשטוף בעדינות לאחר השימוש במים פושרים. כימיקלים וכלור יכולים להשפיע על חיי המשקפת שלך. עם זאת, אל תשתמשו בסבון או בחומרי ניקוי כדי לנקות את המשקפת שלכם מכיוון שהדבר עלול להזיק להם ולהשפיע על הציפוי נגד אדים.
  3. אל תיגעו או תשפשפו את עדשות המשקפת. שפשוף ומגע עלולים לשרוט את המשקפת ולהסיר את הציפוי נגד האדים וכמובן להשפיע על הראייה שלך בבריכה.
  4. השאירו את המשקפיים לייבוש באוויר לאחר השטיפה. הנחו את המשקפיים שלך לייבוש באוויר ולעולם אל תשאירו אותם רטובים בתיק שלך, מכיוון שזה יכול לעודד חיידקים ועובש.