מדיניות החזרות והחלפות

מפורטים להלן אפשרויות ביטול עסקה ו/או החלפת מוצרים שלא בגין פגם במוצר ו/או אי התאמה .

ביטול עסקה מכח הדין (החזר כספי)

אנחנו מקווים שאהבת את הפריטים שקנית, אבל גם אם לא, אין בעיהאת/ה יכול/ה להחזיר את הפריטים בקלות רבה תוך 14 יום מיום קבלתם או מיום קבלת הודעה עם פרטי ההזמנה, לפי המועד המאוחר.  ללא דמי ביטול – בחינםביטול לפני שליחת המוצר ללקוח יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח. במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמין יינתן זיכוי כספי מלא על המוצרהזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר הוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). כן יובהר, כי החברה תהא בעל שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. יובהר כי ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת לאזיקון – תוך 14 יום מקבלתו. דרכי ביטול עסקה הינן כמפורט בלשונית “דרכי ביטול עסקה” בעמוד הראשי באתר.

לא ניתן לבטל עסקה אשר שולמה על ידי הלקוח באמצעות תווי קנייה/כרטיס מתנה/ כרטיס נטען וכו’. ניתן יהיה לבטל עסקה ששולמה באמצעות נקודות ממועדון לקוחות אך ורק בתנאי שלפי תנאי מועדון הלקוחות יש אפשרות לבצע החזרים של נקודות מסוג זה.

החזרה – כיצד עושים זאת?
במידה והחלטת לבטל עסקה ולהחזיר את הפריט ואתה מעוניין לקבל את כספך בחזרה, כל שעלייך לעשות הוא לדאוג שהפריט יגיע ללא נזק ופגם לחברה. קיימות מספר אופציות להחזרה:

  1. הגעה פיזית לכתובת החברה באזור התעשייה עמק חפר, המסיק 7 בשעות הפעילות.
  2. הגעה פיזית לחנויות המותג הפזורות בפריסה ארצית למעט סניפי עודפים ולמעט הסניף באילת (בשל מגבלות חוק מע”מ). לרשימת החנויות לחצו כאן
  3. שליחה באמצעות שליח שיגיע עד לביתך, בעלות של 45 ש”ח.
  4. שליחה בדואר רשום ישירות למשרדי החברה באמצעות מדבקת הגוביינא המצורפת בחבילה שלך, ללא עלות.

ההחזר הכספי יתבצע בתוך 14 יום מיום קבלת הודעה על הביטול והחזרת המוצר, למעט עלויות משלוח, אם עשית שימוש בשירות שליח שיגיע עד לביתך בעלות כאמור.
יובהר בזאת כי בעת קבלת הפריטים למשרדינו, נבצע חישוב מחדש אודות הזמנתך, ובו נחסיר מסכום ההזמנה את הפריטים שברצונך להחזיר. במידה והסכום הנותר בהזמנתך לאחר הקיזוז יהיה נמוך מרף העלות המעניק משלוח חינם (זאת בהתאם לתקנון האתר בעת ההזמנה), אזי סכום המשלוח (30 ₪) יקוזז משווי הפריטים שהחזרת.
הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה (אם שולם בתשלומים, הזיכוי יהיה גם הוא בתשלומים). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל מקרה או שאלה שמתעוררת, אנחנו כאן לרשותך כדי לפתור כל בעיה. לתשומת לבך, עסקה אשר בוצעה באמצעות כרטיס אשראי, תיתכן עמלת ביטול בגין עמלת סליקה של חברת האשראי.

אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאים לבטל עסקה בתוך 4 חודשים מיום קבלת המוצר או קבלת מסמך המכיל את פרטי העסקה כנדרש בדין, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין החברה ללקוח, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלחוטית. החברה רשאית לבקש הצגת תעודה להוכחת הסטטוס של הלקוח בהתאם לקבוע בחוק.

החלפות וזיכויים
מעוניינ/ת להחליף מוצר שרכשת? אין שום בעיה! ניתן להחליף מידה תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר. יש לדאוג שהפריט יחזור אלינו ללא נזק ופגם, במצבו המקורי, שלא נעשה בו שימוש כלשהו.

את ההחלפה ניתן לבצע באמצעות:

  1. שליח שיגיע עד לביתך, בעלות של 45 ש”ח.
  2. דרך דואר ישראל ללא עלות ע”י שימוש במדבקת הגוביינא המצורפת לחבילה.
  3. הגעה פיזית למשרדי החברה ברחוב המסיק 7, אזור התעשייה עמק חפר.
  4. הגעה פיזית לחנויות המותג הפזורות בפריסה ארצית למעט סניפי עודפים ולמעט סניפי הרשת באילת ( בשל מגבלות חוק מע”מ) . לרשימת החנויות לחצו כאן

רוצים לדבר איתנו? התקשרו אלינו ונשמח להעניק לכם פרטים נוספים על מדיניות ההחלפה.
זמני הפעילות שלנו בימי א’-ה’ בין השעות 9:00-16:00, ימי ו’ וערבי חג בין השעות 9:00-12:00 בטלפון 073-2505000

ניתן גם לשלוח אלינו הודעה באמצעות “צור הקשר” באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה.
*החלפת הפריט תתבצע בכפוף להימצאות הפריט במלאי.  

כמה זמן לוקח לחבילה שהחזרתי אליכם להגיע?
חברת דואר ישראל מחוייבת לשלוח אלינו את הפרטים עד-14 יום ממועד השליחה. אך לעיתים מדובר על תהליך קצר הרבה יותר. ברגע שנקבל את המוצר מיד ניצור עמכם קשר במייל או בטלפון. במידה ועברו 14 יום ולא שמעתם מאיתנו, נשמח שתיצרו איתנו קשר בימי א’-ה’ בין השעות 9:00-16:00, ימי ו’ וערבי חג בין השעות 9:00-12:00 בטלפון: 073-2505001.  ניתן גם לשלוח אלינו הודעה באמצעות “צור הקשר” באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה.

החזרה והחלפה במהלך סיילים:
קנית מוצר בסייל ואת/ה רוצים להחזיר אלינו? אין שום בעיה!  נשמח לקבל את המוצר עד 7 ימי עסקים מיום רכישתו. בתמורה לפריט שהחזרת תוכל/י לקבל החזר כספי או זיכוי לקנייה נוספת באתר מיד לאחר שזה יגיע למשרדינו..

למען הסר ספק מובהר כי ההוראות במדיניות זו יחולו על החלפת מוצרים שנרכשו באתר בלבד ולא יחייבו את החברה בכל הקשור בהחלפת מוצרים אשר נרכשו בסניפי החברה לגביהם יחולו הוראות המדיניות המפורסמות בסניפים.